CİNK HYDRO ENERGY TÜRKİYE TEMSİLCİLİĞİ

Cink Hydro Energy Çek Cumhuriyeti Menşeili bir firma olup küçük ve orta ölçekli hidroelektrik santraller için teknoloji tedariğinde lider şirketler arasındadır. CINK Hydro-Energy araştırma-geliştirme ekibi ile birlikte, dünyanın su potansiyelini kazançlı ve ekolojik enerji kaynaklarına dönüştürmeyi kendine hedef edinmiştir.

 

Türkiye temsilcisi olduğumuz Cink Hydro Energy dünyada Crossflow (akışlı), Kaplan, Pelton ve Francis gibi tüm önemli türbin tiplerinde ünite başına 3.5 MW'a kadar teknik açıdan mükemmel kaliteyi sağlayabilecek know-how'a sahip çok az sayıda şirketin arasındadır. Ayrıca, CINK Hydro-Energy içme suyu sistemleri üzerine kurulan hidroelektrik santraller konusunda uzmanlaşmış ve bu amaç için ürün lisanslarına sahip bir firmadır.

 

Cink-Hydro, özellikle belediye içmesuyu isale hatları üzerinde kurulacak hidroelektrik üretim tesisleri için düşük debilerde yüksek verimle çalışabilen, boruda koç darbesi etkisini en aza indirebilen, suya yağ ve ağır metal karıştırmayan, kolay kurulum ve işletme gibi teknik özelliklere sahip sertifikalı ürünler tedarik etmektedir.

Cink Su Türbin Anlaşması