MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Yenerji Müşavirlik aşağıda belirtilen müşavirlik hizmetlerini sunmaktadır. 

YATIRIMCI

DANIŞMANLIĞI

Enerji yatırımı yapan firmalar, yatırım sürecinde inşaat ve tedarikçi firmaların belirlenmesi, sözleşmelerin yapılması, bürokratik işlem takibi konularında yatırımcı danışmanlığı hizmetine ihtiyaç duyabilmektedirler.


Yenerji Müşavirlik hidroelektrik enerji yatırımı yapan müşterilerine bu konuda profesyonel danışmanlık hizmeti sunmakta ve yatırım süresince atılacak kritik adımlarda yatırımcının elini güçlendirmektedir.

BANKA

DANIŞMANLIĞI

Enerji yatırımları büyük ölçüde banka finasmanı ile gerçekleştirilen yatırımlar olup, bankalar kredi talep edilen bir projenin finansman modelinini etkileyecek teknik konularda desteğine ihtiyaç duyabilmektedir.


Yenerji Müşavirlik bu itiyacın karşılanması hususunda inşaat öncesi kredi ve inşaat dönemi para akışının kontrolü konularında bütün bilgi birikimi ve tecrübesi ile bankalara profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

TEKNİK

DEĞERLENDİRME

Enerji yatırımı için hazırlanan projeler tesis toplam maliyetinin şekillenmesinde çok büyük paya sahip olup, yatırım karlılığı ve geri dönüşünü doğrudan etkileyen birincil etkendir.

Yenerji Müşavirlik inşaat öncesi kesin ve uygulama projelerinizin ikinci bir göz tarafından görülmesi ve geri dönüşü olmayacak hataların vaktinde düzeltilebilmesi için proje kontrolü müşavirlik hizmeti vermektedir. 

SAHA

KONTROLLÜĞÜ

Enerji yatırımlarında doğru projelendirme ne kadar önemli ise sahadaki imalatların doğruluğu ve kalitelisi de en az o kadar önemli olup bağımsız ve konusunda uzman kişilerce yerinde takip edilmesi gerekmektedir.

Yenerji Müşavirlik inşaat aşamasındaki projeler için saha imalatlarının takibi, kalite kontrolü ve raporlanması konuları ile sahada gerekebilecek hızlı teknik revizyonlar için profesyonel müşavirlik hizmeti sunmaktadır.